Kontakt

Siedziba firmy:

ul. Batorowska 9
Dąbrowa
62-070 Dopiewo

NIP:  777-25-27-260

e-mail: tesgas@tesgas.pl

 

Sekretariat:

Tel. 61 89 01 600
Fax 61 89 01 602

O nas

TESGAS S.A., to młoda prężnie działająca firma, która stawia na nowoczesność i europejski styl zarządzania. W swoim działaniu kierujemy się zasadą "fair play", stawiając zawsze na pierwszym miejscu satysfakcję naszych Klientów oraz zadowolenie naszych pracowników z wykonywanej pracy.

TESGAS S.A. jako podmiot dominujący tworzy Grupę Kapitałową, w skład której wchodzą: SEGUS sp. z o.o. oraz Stal Warsztat sp. z o.o.

Elementarne zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy to:

  • Jakość - uzyskujemy dzięki postępowaniu zgodnym z procedurami wdrożonych w firmie systemów, mianowicie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP, Systemu Jakości zgodnego z wymaganiami modułu H Dyrektywy 97/23/WE oraz Systemu Jakości w spawalnictwie.
  • Rzetelność - powierzone naszej firmie zadania realizowane są szybko i terminowo, oraz wyłącznie przez osoby posiadające szeroki wachlarz uprawnień eksploatacyjnych, dozorowych i spawalniczych branży gazowniczej. Natomiast w ramach całodobowego serwisu, dyżurujący pracownicy są do dyspozycji Klienta, przez 365 dni w roku.
  • Skuteczność - wykonane przez naszą firmę obiekty gazowe, takie jak: stacje gazowe średniego ciśnienia, stacje gazowe wysokiego ciśnienia, punkty redukcyjne, kotłownie gazowe, gazociągi itd., cechują się bezawaryjnością, dając naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Geneza powstania

TESGAS S.A. utworzyła się w wyniku restrukturyzacji branży gazowniczej. Wydzieliliśmy się, w ramach outsourcingu strategicznego, z Działu Eksploatacji Obiektów Systemu Oddziału Wielkopolskiego Zakładu Gazowniczego w Poznaniu.

Jesteśmy spółką polską, prywatną, prężną i nowoczesną. Jako firma stosunkowo młoda, bo powstała w 2000 roku, możemy poszczycić się szybkim wzrostem stopy zatrudnienia oraz ciągłym poszerzaniem i doskonaleniem świadczonych przez nas usług. Na początku naszej działalności, specjalizowaliśmy się generalnie w eksploatacji stacji gazowych śr/c i w/c. Obecnie zakres naszych usług obejmuje wykonawstwo, eksploatację, projektowanie wszelkich obiektów gazowych, serwis 24 h oraz dystrybucję środka nawaniającego gaz THT.

Główna siedziba firmy znajduje się w Dąbrowie k/Poznania.