Kontakt

Siedziba firmy:

ul. Batorowska 9
Dąbrowa
62-070 Dopiewo

NIP:  777-25-27-260

e-mail: tesgas@tesgas.pl

Sekretariat:

Tel. 61 89 01 600
Fax 61 89 01 602

Kogo szukamy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

 1.     MONTER  SIECI  I INSTALACJI GAZOWYCH  Poznań oraz Leszno

 2.     MONTER- SPAWACZ Poznań oraz Leszno

 3.   MONTER- ELEKTRYK/AUTOMATYK Poznań

 Forma zatrudnienia: umowa o pracę

 Opis stanowiska pracy:

  • budowa sieci i instalacji gazowych
  • serwis, remonty stacji gazowych
  • praca w siedzibie Spółki oraz w terenie – delegacje

 Wymagania:

  • Gotowość do pracy w  częstych delegacjach
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Chęć do pracy

 Dodatkowym atutem kandydatów na poszczególnych stanowiskach będą :

  • Uprawnienia spawacza
  • Uprawnienia elektryczne
  • Doświadczenie w branży gazowniczej

 OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość zdobycia uprawnień, szkoleń
  • zakwaterowanie i wyżywienie na delegacjach

 4.   OPERATOR SPRZĘTU POMIAROWEGO –  budowa działu TDH

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
  • Uprawnienia obsługi  wózków widłowych, HDS
  • Prawo jazdy kat. C+E lub B+E
  • Chęć do pracy i dobra kondycja zdrowotna

Zatrudnimy   Inżynierów  Budowy i Pracowników Technicznych ,

 na określone obszary

Główne miejsce pracy: małopolskie (Limanowa i okolice)

Główne miejsce pracy: wielkopolskie (Dąbrowa k/Poznania)

Wymagania niezbędne:

Wykształcenie wyższe - ukończone  wyższe studia zawodowe na kierunku inżynieria środowiska  lub pokrewne uprawniające do nadania uprawnień budowlanych do projektowania i kierowania robotami budowlanymi specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych dla stanowiska Inżynier Budowy;

kontynuowane studia techniczne dla stanowiska Pracownik Techniczny.

1.        Prawo jazdy kat. B

2.        Obsługa programów: AUTOCAD, MS Office

3.        Komunikatywna znajomość języka angielskiego

4.        Dyspozycyjność, gotowość do częstych delegacji

5.        Umiejętność pracy w zespole

Preferowane:

1.     Uprawnienie budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,

2.     bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

3.     znajomość przepisów prawa budowlanego

4.     Umiejętność kosztorysowania i obsługi programów do kosztorysowania

5.     Obsługa MS Project

Oferujemy:

§  dobre i przyjazne warunki pracy, umowę o pracę

§  samodzielność w działaniu

§  pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

§  możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz uprawnień, szkoleń, rozwoju osobistego

§  doświadczenie i praktykę do zdobycia uprawnień budowlanych

§  kartę BENEFIT, ubezpieczenie grupowe – na preferencyjnych zasadach

Kontakt w sprawie wszystkich rekrutacji:

Dział Zarządzania Personelem – Dąbrowa pok 03 tel 61-89-01-610 lub 611
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego oraz skan uprawnień  na adres: rekrutacja@tesgas.pl     lub na adres :   TESGAS SA     Dąbrowa ul. Batorowska 9   62-070 Dopiewo

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę TESGAS S.A., dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)